| HibridMoka a întrebat:

imi poate spune cineva dc nu mai primesc bani in IMVU?
pana acum cateva zile am primit deoarece mi-am facut bani prin optiunea "refer a friend", dar de cateva zile nu mai primesc, desi incerc prin aceeasi metoda pe care am folosit-o pana acum. Va rog sa-mi spuneti,
mersi

2 răspunsuri:
| MisteriouslyShy a răspuns:

Foloseai cumva adrese de pe yopmail? Cu alea nici mie nu-mi mai merge.

| xLavl a răspuns:

De obicei...Cu yahoo merge bine... Yopmailu mai face figuri.Depinde daca ai facut cu aceeasi persoana, sau cu altcineva.Mie de exemplu imi merge sa fac credite numai ca nu-mi mai da cu aceeasi persoana cu care faceam pana acum.Incearca cu altcineva.happy