| mellisa_1721 a întrebat:

Buna imi poate spune si mie cineva care se pricepe cat de cat bine la tablete? Vreau sa imi iau o tableta si nu am wireles acasa.Am in schimb un telefon fix fara fir de la digi care are un modem de circa un metru prin care ma conectez la pc. vreau sa stiu daca pot sa conectez telefonul fix mai exact modemu de la tel fix sa am net pe tableta.stiu ca e cam incomod ca trebuie sa fiu aproape cu tableta de telu fix dar asta este.aici aveti linkul.http://www.cel.ro/......1-white-l/

Răspuns Câştigător
| ultrassss a răspuns:

Depinde de mufa pe care o are modemul...adica mufa de intra in tableta trebuie sa fie una asemanatoare cu incarcatorul de la tableta, dar daca tu ai cablu USB la modem nu te va ajuta.Singura solutie este sa iti cumperi o tableta care sa contina si port pentru cartela SIM pentru a-ti activa internetul de pe cartela pentru ca nu iti va functiona cum vrei tu cu telefonul fix happy bafta