| NutiPotSaAjut a întrebat:

imi puteti spune cu pot face rost de Mall Credits(banuti din aceia aurii) de pe jocul de pe facebook Mall World, in afara de roata norocului?

2 răspunsuri:
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Acum este ceva pe mall world ca atunci cand intri trebuie sa apesi pe ceva care scrie day 1, day 2... si daca apesi iti dau un Mall Credits. Iar dupa 5 zile vei avea 5 Mall Credits si vei primi un cadou happy

| DarkAngel42 a răspuns:

Pai trebuie sa cumperi ori cu cardul de credit ori prin telefon banuti facebook iar cu banutii facebook cand dai sa cumperi Mall Credits iti apare acolo un nr. de cati Mall Credits vrei sa cumperi cu cati banuti facebook costa dai clik pe el si i-ai cumparat. FUNDA?