| Radu_Aurelian_1989 a întrebat:

Buna imi puteti spune servare de minecraft online?

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Tu ce problema ai wa? te iei ca noobu de mine da lasa-ma wa copil batut de soarta O.o? da? si cum ziceai si tu daca nu stii taci dracu k ocupi locul

3 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Pe net apare daca serverul este onine/ofline o problema este daca trebuie sa ai premium si atunci apare ofline uneori

| Dddsasul a răspuns (pentru MaybeSomeone):

Daca nu sti raspunsul la intrebare, in cazul de fata adresa ip nu mai comenta ca nu ajuti pe nimeni

| MaybeSomeone a răspuns (pentru Dddsasul):

Tu ce problema ai wa? te iei ca noobu de mine da lasa-ma wa copil batut de soarta O.o? da? si cum ziceai si tu daca nu stii taci dracu k ocupi locul

| Jurebie_Alexandru_1996 a răspuns:

Pe net apare daca serverul este onine/ofline o problema este daca trebuie sa ai premium si atunci apare ofline uneori

| David_David_1991 a răspuns:

Sall sunt DavidsCraft de pe mc.gameway.ro e cel mai misto servar de minecraft intra pe el e super misto ip:93.114.55.8winking