| adela453 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa pun o poza PNG peste alta? Este o pagina pe facebook "Scoala pentru admini" si acolo imi zice sa pun poza PNG peste alta si nu stiu cum. Ma puteti ajuta? Dau funda. P.S.

1 răspuns:
| A-Myy_AmellYta_1992 a răspuns:

Dai pe paint si iti iei poza pe care vrei sa o pui peste alta. apoi, day copy la ea si dai apoi pe alt paint si sus acolo intr-un colt este scris ( paste, copy) si dai pe paste si dupa iti aranjezi poza acolo cum vrei. sper ca te-am ajutat happy