| andreyrey619 a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca pot sa ma joc fifa 2011 pe laptop la aceste specificatii : Acer TravelMate 5740. Intel Core i5-430 M procesor (2, 26GHz, 3 MB L3 cache). Intel HD Graphics. 15, 6 HD LED LCD. 1 GB DDR3 Memory. 320 GB HDD. DVD Super-Multi DL drive. Acer Nplifty 802, 11 b/g/n. Multi -in-1 card reader. 6-cell Li-ion battery. funda si multumesc

Răspuns Câştigător
| hSh3ad a răspuns:

O sa mearga la Low-Medium.
Placa video te jos de tot!
Iti sugerez sa o schimbi cu un GTX 460-280 sau un ATI HD 5570 sau 5770!
Placa e praf!

3 răspunsuri:
| MrJuvett12 a răspuns:

Normal ca poti sa joci fifa 2011laughing poti sa stai linistit ai un laptop tare si duce destul. funda plzzzz

| LEO_8312 a răspuns:

Iti va merge in reluaresad

| LEO_8312 a răspuns:

Iti va merge in reluaresad