| andreyrey619 a întrebat:

Imi puteti spune o parere despre acest laptop, cat de bun este? Acuma l-am primit si nu ma prea pricep la ele : Acer TravelMate 5740. Intel Core i5-430 M procesor (2, 26GHz, 3 MB L3 cache). Intel HD Graphics. 15, 6 HD LED LCD. 1 GB DDR3 Memory. 320 GB HDD. DVD Super-Multi DL drive. Acer Nplifty 802, 11 b/g/n. Multi -in-1 card reader. 6-cell Li-ion battery. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un laptop bun spre foarte bun, cu exceptia memoriei RAM, memoriile RAM bune au de la 2 GB in sus iar a ta are numai 1 GB. Numai bine!

| CorontzGurGurul a răspuns:

Mai trebuie doar sa adaugi niste memorii. Sunt foarte ieftine 2gb Kingston ddr3 la eMAG e 62 de lei. Sa-l folosesti sanatos!

| Klaus1997 a răspuns:

E ff bun leptopul si eu mi las doribig grin