| GoldEvil3 a întrebat:

in jocul Gta San Andreas la misiunea management issues.am luat masina,am vopsito, am parcat-o si am luat vedetele acelea.dar imi arata sa ma duc pe o pasarela cu masina si vedetele.am mers acolo.am iesit din masina si am pierdut misiunea.nu inteleg unde trebuie sa le las.ma poate ajuta cineva?[P.S nu vreau raspunsuri : "descarca programu de pe net care iti da toate misiunile facute"]

Răspuns Câştigător
| Tom36 a răspuns:

Trebuie sa le arunci de pe pasarela cu tot cu masina. Poti sa te arunci si tu cu masina, dar cel mai bine e sa dai enter inainte sa cazi in apa, iar tu vei ramane pe pasarela.

3 răspunsuri:
| McBygie a răspuns:

Cauta pe google gta san andreas 100% savegame sau link :http://www.thegtaplace.com/downloads/f849-100-gtasa-save-game-by-markoul

| sorinuka99 a răspuns:

Buna GoldEvil3 ma poti ajuta si pe mine la descarcarea si instalarea jocului gta san andreas ca nu reusesc saca da iti dau funda plizzz si ai team viewers sa imi intri in calc sa o faci?

| GoldEvil3 explică (pentru sorinuka99):

Buna! scuze dar nu pot.jocul eu nu l-am descarcat.lam luat de la un prieten.i'm sorrypuppy dog eyes