| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am un prieten care are GTA SAN ANDREAS si are direct toate misiunile facute dar el nu stie cum sa faca asta. Stie cineva cum se face asta? Ca vreau si eu sa am toate misiunile facute ca e una in care trebuie sa dansez cu masina si nu stiu sa o fac.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Scoti salvare cu jocul terminat asta e singura solutie sa ai jocul terminat fara sa faci nimic.Sau cine stie poate are un mod ceva.
Oricum poti incerca ce ti-am spus eu.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

De unde scot salvare?