| OchyDeViperă4Love a întrebat:

In legatura cu jocul Sims 3, in ce limba vorbesc simsii? Nu-i engleza! Nu stiu. Suna cam ciudat.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.nu vorbesc in nici o limba!
mai mult se balbaie fara noima...cei care au facut jocul credeau ca va fi mai amuzant probabil.dar pe mine personal ma enerveaza!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra1234321 a răspuns:

Simsii vorbesc o limba fictiva numita simlish.este lipsita de sens si este creata de comedianti precum Gerri Lawlor, Marc Gimbel and Stephen Kearin care au furnizat in timp inregistrari vocale pentru joc.e un amestec de ucraineana,filipineza,navajo si un limbaj codat folosit in al doilea razboi mondial...cel putin teoretic.practic e un amestec de limbi fara sens pentru a suna amuzant

| Babyzz_5007 a răspuns:

Chineza.stie-i naiba