| Sindy02Marty a întrebat:

In legatura cu jocul www.woozworld.com,aveti nevoie de bani wooz sau beex? Astazi este sansa voastra norocoasa de a va imbogati. Dati-mi adresa si parola voastra de la woozworld si doar in cateva momente iti voi da cati bani vrei si ce lucruri vrei.Eu sunt foarte bogata si am coduri pentru a avea bani.Mai am doar 237 de coduri! Grabiti-va pana nu o sa le folosesc!
Cu drag Martina

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si fie ca toti cei care se lasa pacaliti sa nu ramana fara conturi. Nu ar fi mai usor sa le trimiti codul pe mail?

| Sindy02Marty explică (pentru Wr3nch):

Taci ma ca nici nu sti!laughing) ****

| Sindy02Marty explică (pentru Wr3nch):

Pai trebuie sa descarci o aplicatie si e compicat sa o spun