| EmanuelStroia2003 a întrebat:

Buna in primul rand asta-i mai mult un anunt, caut echipa premade competitiv. Varsta 14 - 16 sa spunem ca merge si 12 ani. Rank Eu sunt gold nova si as vrea o echipa formata din gold nova in sus.
Daca cineva e interesat sa imi dea un url cu profilu de steam sa il adaug si sa discutam care pe ce post joaca.
Pot fi mai mult de 5 jucatori ca avem nevoie de rezerve.

1 răspuns:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Am fost GN 2 cel mai mare rank, pe un cont care acum are vac. Am silver elite acum daca te intereaza. Daca esti interesat sa facem un 1v1 sa vezi cum trag etc si sa ma alegi, da-mi un add aici : http://steamcommunity.com/id/KernelT/
Apropo, am 15 ani.