| dendendenis a întrebat:

BUna.In primul rand vreau sa va spun ca m-am trezit acum dimineata ca nu imi mai merg boxele de la pc si nici castile. Ce sa fac? Dau funda pentru cel care ma ajuta.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca si cu altele de la un prieten. Cand te duci la el ia-le pe ale tale si verificale la el. Daca boxele si castile merg, verifica cu Bitdefender online daca nu ai un virus. Daca da sterge-l si reinstaleaza placa audio. Daca nici asa nu merge trebuie verificata placa audio. Daca ai placa integrata cumpara-ti alta. Daca nu du-o la un specialist.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent