| ღm0tzataaღ a întrebat:

Incerc sa gasesc un joc mai vechi dar nu reusesc. Sper ca ma puteti ajuta. Deci il jucam cand eram mai micuta. Se numea bomberman parca si stiu ca trebuia sa salvez o printesa care a fost rapita. Imi amintesc ca pentru. a trece la nivelul urmator trebuia sa gasesc un portal care era ascuns. Cam asta e ce imi mai amintesc.worried

Multumesc anticipat.:*:*

Ps.: >Fundoiiibig grin

1 răspuns:
| mihainet a răspuns:

Http://www.downloadsofts.com/......tails.html
Acesta este link-ul de download (gasesti butonul de download putin mai jos) spor la joc!