| IDia3 a întrebat:

Hei, TPU! Cand eram mica ma jucam un joc mario in care o printesa era rapita de un fel paianjen care a distrus lumea si avea foarte multe lvl si ca sa treci la nivelul urmatorul trebuia sa ajungi la un steag si avea niste animalute care te indruma spre ele. Cum se numea acel joc?

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Avea 8 stagii ori 4 level in total 32 daca e mario original cu printesa. dar sunt mai multe mario si am impresia ca si in altele erau printese. nu stiu sigur ca nu am jucat decat 2 sau 3 mario iar unul dintre ele era super mario bros si nu e ala cu 32 level si super mario world parca le-am jucat. Dar uite un link cu nume de jocuri mario
https://www.google.ro/......ps?/search