| XxRemixGabriel2013xX a întrebat:

Intr-o zi normala de Minecraft ca ori care alta ( minat, omorat mobi, ciocanit la copaci, fugit de creeperi si de etc ) eram in casa mea din copac si m-am uitat pe geam si jos la baza copacului am vazut o chestie alba care a aruncat gun-poweder si redstone, dar eram pe single-player, m-am mai uitat de mai multe ori dar a disparut, itemele le-am pus intr-un chest sa imi amintesc de " intalnire ". Alta data jucam pe multiplayer pe serverul meu fara pluinguri si dintr-o data a aparut un sign cu I am looking to you si inconjurat de torte rosii cand am iesit pe usa... m-am cam speriat... Astept raspunsuri, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VeldroN94 a răspuns:

Pe multiplayer e clar ca daca nu ai modul herobrine a pus un player cacaturile alea si pe singleplayer sa stii ca aia era o vrajitoare.

10 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Ori ai halucinati, ori ai modul herobrine, ori exista herobrine!
Dar mai degraba ai tu halucinati!

| GreenEagl3 a răspuns:

Posibil sa fie Herobrine... cauta pe net;) Sper ca ti-am fost de ajutor! Si eu vreau sa ma apuc de serii de Minecraft, asa ca ti-as fi recunoscator daca ai da un like aici : https://www.facebook.com/pages/Green-Eagle/198657446993144?bookmark_t=page si un share ca sa dea si prietenii tai :) Bafta :)

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru XxxBestKillerxxX):

Tu esti surd? Daca jucam pe multiplayer si pe survival si aparea si la mine si prietenului meu si cum sa aiba server de 2 min mod herobrine ca doar nu se baga automat tongue

| XxxBestKillerxxX a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Clar ai halucinati!

| Wircea a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Avand in vedere faptul ca nu ai avut mod-uri si asa ceva nu exista, pur si simplu minti.

Macar daca adaugai niste poze te mai credea lumea, insa eu nu te-as crede fiindca asa ceva nu poate exista din mai multe motive:
1. Din moment ce nu exista nici un video pe YouTube cu asa ceva sau discutii pe Reddit/MinecraftForums, de ce primul care ar descoperi asa ceva ar fi un roman?

2. Doar uitandu-te printre coduri, nu exista nimic care sa arunce gunpowder.
Singurul lucru la care apare sunt drop-urile, craft-urile si ingredient pentru splash potion.

Tare minciuna dar cu mine nu tine.

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru Wircea):

Da iti arat poza!?

| Wircea a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

N-ai decat sa o arati.

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru Wircea):

Da cum o pun? laughing

| Wircea a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

:/
Pai intri pe imageShack.com sau pe Imgur.com, iti faci un cont si apesi pe butonul "Upload", alegi imaginea pe care ai dorit sa mi-o arati, copii sectiunea care zice "Direct Link" si ii dai paste aici.

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru XxxBestKillerxxX):

Eu ma? Cum cu optifine laughing laughing am dat zoom pe el