| Leonard15 a întrebat:

intrebare scurta:Laptopul acesta este bun pentru jocuri? http://www.oktal.ro/......92928.html

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Dota 2 iti va merge pe High, dar alte jocuri mai interesante nu te joci?

9 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Nu este bun o sa te afecteze placa video!, cauta ceva nivdia 620M in sus, Bafta!

| Leonard15 explică (pentru javiga):

Sa inteleg ca acest laptop este mai bun? http://www.emag.ro/......EVRRKBBBM/

| javiga a răspuns (pentru Leonard15):

Este bun happy, spune-mi cam ce jocuri vrei sa te joci pe el si iti spun pe ce grafica iti ruleaza adica LOW, MEDIUM, HIGH.ok?

| Leonard15 explică (pentru javiga):

Un exemplu : Dota 2

| Leonard15 explică (pentru javiga):

Momentan nu. Vadca nu mai este disponibil laptopul...mersi oricum pentru timpul acordat. http://www.evomag.ro/......95992.html Acesta este bun? Este obligatoriu sa imi iau si un cooler-pad? Se simte tare diferenta?

| javiga a răspuns (pentru Leonard15):

Este foarte bun, daca ai bani desigur sa il cumperi, foarte bun pentru filme HD, muzica dar si jocuri o sa iti ruleze cam toate jocurile noi aparute pana in 2013 toate pe High aproape, dar si pe Medium cateva si de ce sa iti cumperi un cooler-pad?

| Leonard15 explică (pentru javiga):

Pai ma gandesc ca e diferenta intre racirea unui desktop si a unui Laptop...din cate am mai citit pe unele forum-uri foarte multi spun ca ar fi indicat un cooler-pad pentru fiecare laptop.

| javiga a răspuns (pentru Leonard15):

Faci cum vrei tu, prieteni deai mei care au laptop nu au asa ceva si nu au probleme..si nici cunoscuti de pe youtube faci cum vrei bafta!

| javiga a răspuns (pentru Leonard15):

Dota 2 iti va merge pe High, dar alte jocuri mai interesante nu te joci?

| portocala19 a răspuns:

Este foarte bun! mai ales procesorul.