| Bibuşca a întrebat:

Buna!
Intrebarea mea este pentru cei care joaca metin2 este chiar misto jocul? Pentru ca mereu aud despre el si as vrea sa-l descarc si eu merita sa-l descarc este interesant sau nu merita?

Răspuns Câştigător
| Adelinnaa a răspuns:

El este superb dar trebuie sa ai rabdare pana vei ajunge la un nivel avansat eu zic ca merita dar cum vrei tu pup happy

2 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns:

Salut.Parerea mea este ca nu merita si hai sa argumentez putin:1 povestea jocului e plictisitoare repetitive 2 si questurile sunt de asemenea repetitive si plictisitoare 3 nu poti sari inota zbura chestii normale care le poti face la alte mmorpg-uri 4 Animalele de companie un cal care-l evoluezi si un mistretz si un leu mai nou si sunt prea putine adica uitate la perfect world macar zbori pe o sabie sau wow cu sutele de variatii de animale dar wow normal nu e gratis din nefericire.Asa ca uite aici un top mmorpg-uri gratis sper sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=ekD8Pm8yDow.Bafta!

| Aleqa a răspuns:

Depinde...eu am jucat,am avut sute de conturi,dar vazusem ca mia cam luat din memoriebig grin si l'am dezinstalatwinkingDaca iti plac jocurile de actiune(trebuie sa omori animale, chiar monstri sau oameni) ti'l recomand, daca nu esti fan mai bine nu-l downloandahappyBye