| anonim_4396 a întrebat:

Joc de un timp League of Legends si nu prea am putut face mare lucru pe contul meu. Nici rune nu am decat o chintesenta Tier 2 de ability power. Ar putea careva va rog frumos sa imi dea si mie un cont? Cineva care nu mai joaca sau care s-a plictisit de el.

4 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Îmi pare rău să-ți spun că nimeni nu-ți va da cont mură-n gură, trebuie să muncești pe el să ai ambiție. Sper că te-am ajutat.

| Dorian_Dory_1996 a răspuns (pentru σκμ):

Stiu asa dar chiar vreau sa incerc. Joc de 2 ani si nu prea ma pricep.

| σκμ a răspuns (pentru Dorian_Dory_1996):

Iați un campion bun de 6300 care să-ți placă după joci cu el și faci XP.Așa no să te mai plictisești.

| Dorian_Dory_1996 a răspuns (pentru σκμ):

Mi-am luat 3 si m-am plictisit de ei. Am vandut-o pe Syndra si l-am luat pe Zed. M-am plictisit si de Zed. Acum nu pot sa joc ranked pentru ca nu am 16 champs.