| just4mee45 a întrebat:

.joc metin2 ro ...si am level 15 sura ...cum pot sa imi cumpar magii..de ex spiritul focului..am vazut la un alt sura de lvl 12 ca are

Răspuns Câştigător
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Verifica sa nu le fi luat deja(vrajile) jos dreapta ai Status apasa pe iconita aceea si cand se deschide la fereastra deschisa jos mai e o bara Status Competente Emotii Misiuni Da pe competente si daca iti apar niste vraji cu un + mic intr-un colt inseamna ca ai luat vrajile

6 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Cum spunea si Mastcan_David_1986 este o cladire cu multi soldati (antrenorii) acolo gasesti 2. Un antrenor va fi de Arme magice la care se gasesc vraji foarte bune pentru crescut (iti recomand acele vraji) si al doilea antrenor de Magie neagra unde gasesti si vraja spiritul focului.Eu iti recomand sa folosesti Arme magice pentru ca sunt foarte bune la crescut.Bafta

| just4mee45 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Am mers la ei..si nu pot sa vorbesc cu ei.dau pe ei doar ca nu se intampla nimic!

| Mastacan_David_1986 a răspuns:

Este un fel de cladire cu mai multi soldati in linie dreapta si i intrebi pe 2 dintre ei

| just4mee45 explică (pentru Mastacan_David_1986):

Am mers la ei..si nu pot sa vorbesc cu ei.dau pe ei doar ca nu se intampla nimic! a

| OoOAlexandruOoO a răspuns (pentru just4mee45):

Ai cautat Invatator Ame magice, Invatator Magie neagra? unul din ei la alegere

| just4mee45 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Da..la toti pe rand am mers..si nici unul nu merge sa il accesez

| OoOAlexandruOoO a răspuns (pentru just4mee45):

Verifica sa nu le fi luat deja(vrajile) jos dreapta ai Status apasa pe iconita aceea si cand se deschide la fereastra deschisa jos mai e o bara Status Competente Emotii Misiuni Da pe competente si daca iti apar niste vraji cu un + mic intr-un colt inseamna ca ai luat vrajile