| σвѕєѕѕιση a întrebat:

Joc metin2.
Sunt cliente care poti sa vezi id-ul si parola altui jucator cand vorbesti la pm'.
Stiti unde pot gasi? Sau daca puteti sa-mi dai site-ul... :-s

Fundoiiiiiiiii!

1 răspuns:
| XxRoxanaxX a răspuns:

Ala se numeste HACK si GM poate sa til gaseasca si poate iti da BAN PERMANENT. Adica iti blocheaza contul si nu ma poti sa joci pe el. SFAT: Nu iti lua nici odata HACK. Sunt multe HACK-uri:FishBot, HACK de buni, de orice chesti...Deci nu iti lua HACK ii aiurea...