| larybublegumm a întrebat:

Buna joc metin2ro,si folosesc metin2fishbot, erpel 4.4
si cu setari la undita +4, fishdelay 2700, botdelay 4500 scapa o gramada de pesti, ce setari ar trebui sa pun?

2 răspunsuri:
| MrLevy97 a răspuns:

Intra pe www.m2bob.eu si ia-ti hackul ala are tot si fishbot si lvl bot etc gratis ai acolo video care te invata sa-l folosesti si in fiecare sapt apare un update, eu unu al folosesc;)funda?!?!

| eXecutor a răspuns:

Nu descarca m2bob pentru ca e un rahat, la 4.4 pune setarile:
Fishdelay:2850
bootdelay:5000
eu asa prind multi pestisori
dar eu las cate 10 conturi cu fishboot big grin si fac cate 40kk pe zi bafta Funda?