| Leeuk a întrebat:

la fifa 07 eu incerc scheme ca am auzit ceva Shift + Up + Left + Down dar trebuie sa tin apasat Shift si alea nu?

Răspuns Câştigător
| CyberCode a răspuns:

Urmezi pe rand happy ex : shift + sageata. si va merge

| Leeuk explică (pentru CyberCode):

Dar nu merge nu stiu cum eu fac aia tin apasat pe C merge cu spatele si mingea o trage dupa el cu picioarele

| Leeuk explică (pentru CyberCode):

Dar nu merge nu stiu cum ca nu mam obisnuit ca de ieri l-am luat am vazut si pe net cateva miscari am vazut Shift + Right + Left ceva de genu dar nu merge si nu stiu cum daca ai mess damil te rog ca sa imi explici cum ca habar n-am si aia dupa c de abia o reusesc si cand o reusesc vine adversarul si o ia