| Hasss a întrebat:

Buna la toti ce sa aleg fifa 10 sau fifa 11 aman2 imi merg ff bine
configuratie amd anthlon(tm) II x3 450 3.21 ghz 4 gb of ram si placa video ati radeon 5450 1 gb am intrat pe systemrquiments si imi arata ca pot sa le rulez la detalii high dar am auzit ca la fifa 11 in timpu instalari iti poate da blue screen si la fifa 10 e naspa gazonu deci spuneti-mi ce sa aleg am si fifa 10 si fifa 11 in calc dar nu-s instalate deci ce sa aleg si ce sa sterg cel mai bun rasp funda vreau raspunsuri cu incredere

1 răspuns:
| danny15 a răspuns:

Pro evolution soccer 2010 e super are grafica mai buna ca 2010 si 2011 iti garantez