| Silyca a întrebat:

Buna la toti! Dati-mi si mie un metin pe care sa nu te plictisesti, sa poti transforma armele, sa ai cal armat de la inceput, sa fie metin pvm dar nu exagerat si sa poti bate si tu la duele pe altii cum sunt unii nu-i poti bate pentru ca cine stie ce iteme pentru care au donat si da o carca de aparare.Preferabil sa fie roman dar si german si englez e bun.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Leonardo2000 a răspuns:

Http://metin-delivrance.com/
This is Th3BeST MEtIn2 Ever!

| XxDALINxX a răspuns:

Metin2 fun, metin2 tim, crime mt2, si poti intra pe google la top 100 server mt2 baftawinking

| Bisca_George_1991 a răspuns:

Metin 2 hammer