| TheD3vil a întrebat:

Buna la toti!
Eu joc Counter Strike 1.6 si nu imi merge niciun cod... Orice cod am incercat, aim, wall, multe altele nu merg.
Adica cum nu merg? : Pai fac totul cum trebuie facut, intru in cs si NU se activeaza niciun cod...am incercat sa apas la unele coduri care cereau activare DEL, INSERT, END, dar ori ma scoate de pe server sau nu are niciun efect.Am auzit ca se mai poate configura si altfel scriind in consola ceva..Am scris si tot NIMIC..Concluzia : Ce trebuie sa fac sa imi mearga codurile?
P.S. : Folosesc Counter Strike 1.6 classic, am incercat si nici pe Carbon.cs nu merge.
Pe cel clasic ar trebuie sa mearga plus ca nu am steam.
Va rog spuntet-mi care este problema? Orice cs am incercat nu metg codurile, nu se activeaza, nimic,jocul ruleaza normal.
Eu folosesc Windows XP,deci nu ar trebui sa fie probleme.
Multumesc celor care maca incearca sa ma ajute...

~~~Sa nu va aud ca spuneti : "Codatule, joaca fara coduri daca esti bun" sau altceva..nu riscati voi ban/destroy.ok?

FUNDA la cel care imi explica mai bine cum sa fac sa mearga
Bye.

37 răspunsuri:
| Cosmin_Mihai_1997 a răspuns:

Ba inceraca sa descarci cs free k sigur iti merge pe ala dar vezi sa il iei pe format winrar

| Deyu_Andrei_1981 a răspuns:

Eu sigur stiu un cs care iti merg toate prostiile care bagi pe el 100 la suta nici mie nu imi merg hookurile pe cs-ul normal da pe cs 1.6 the fear merg crede-ma funda?