| laurentiuthebest a întrebat:

Dc nu imi merg codurile la counter strike? este din cauza ca am descarcat prea multe coduri si le-am folosit in disperare?

6 răspunsuri:
| C0nflic7 a răspuns:

Poate ai luat un destroy, cand apesi pe delete sau F9, zice sunt codat, sau ceva de genu, asta trebuie configurat din config.cfg sau usercoonfig numai stiu sigur

| alinush_3461 a răspuns:

Depinde ce counter strike ai daca ai ala normal e imposibil sa nu mearga iar daca ai xtreme sau meridiso nu merg cu codwinking bafta

| nykymyky a răspuns:

Iati badboy.este cel mai bun. funda te rog

| thisisMirel a răspuns:

DA! Iti recomand sa stergi counterul cu tot cu coduri si sa cauti unul singur si sa inveti cum se foloseste big grin Cauta wallul pentru ca este mai usor de utilizathappy

| laurentiuthebest explică:

Ok mersi pentru ajutor