| هوراس a întrebat:

Buna m-am gandit sa imi pun modul cu spiderman venom in gta san andreas big grin este o idee buna? se poate dezinstala? ocupa mult? funda :X

3 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

In general un mod nu se dezinstalează si nu ocupa foarte mult spatiu. însă te sfătuiesc să nu iei moduri de astea "pompoase" iti poate strica gameplayul printre care:erori are jocului(iesire bruscă din joc)
blocharea tastelor/screenului
Incărcarea lentă a hărtii(treci dintr-o parte in alta si nu vezi pe unde mergilaughing
Si bineînteles lag.Dar mă rog e alegerea ta.Baftă!

| هوراس explică (pentru ??c???):

Atunci ceva moduri care sa nu fie "pompoase"?

| ??c??? a răspuns:

Ce zici de modul snow? Pe lângă zăpadă s-au modificat cateva texturi.Incearcă-l dacă vrei.

http://games.softpedia.com/......reas.shtml