| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

Buna m-am uitat pe net si am gasit o unitate de pc cu placa video integrata ce inseamna ca e integrata si spuneti-mi daca e buna?

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Inseamna ca unitatea contine si placa video (cea care face posibila imaginile de pe ecran, iar prin imagini spun orice apare pe ecranul calculatorului). Daca e buna, nu stiu... Depinde si de ce fel de placa video este, de ex. Nvidia de 512 MB sau de 1 GB etc.

1 răspuns:
| MyAna18 a răspuns:

Adica face parte din placa de baza..nu este o placa ce o poti scoate si schimba cand vrei.big grin