| Alinutza121212 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu cv? Am sims 3 si nu mi se vede de loc bine sad cand ies in oras se vede cu ceata cand fac simul nu se vad bine hainele nici parul si se vede mai inchis la culoare! Ce pot sa fac? Trebuie sa imi iau o placa video mai buna? Va rog ajutati-ma! Dau funda la cel mai serios si mai bun mesaj!

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Da, placa video e de vina.
Verifica aici daca e compatibila cu jocul: [http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx].
Alege Sim 3 din lista si o sa iti spuna daca treci recomandarile.
Oricum, Sim 3 este un joc foarte mare si complex si are nevoie de o placa video pe masura.
Daca iti doresti sa il joci chiar atat de mult, ia-ti o placa video mai performanta. :)