| AlynutzaAlly a întrebat:

Ma joc Barn Buddy si in stanga este un cal. Imi spune sa colectez 10 potcoave si 10 sei. Nu pot sa-mi dau seama cum sa le colectez si de unde. Daca va jucati si voi, va rog sa ma ajutati! Dau Fundaa! happy

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Da, ma joc Barn Buddy. Pai trebuie sa trimiti cereri prietenilor si ei sa te ajute sa colectezi. Cand ai strans toate potcoavele si cheile ( sau ce or fi ca nu mai tin minte bine ce sunt ), o sa primesti calul.
batting eyelashes