| giulia_8691 a întrebat:

As vrea sa va intreb de gaina de la barn buddy. poate fi furata? si eu cum colectez oul?big grin

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Ceaoo...Gaina nu poate fi furata de altfel nici un animal nu poate fi furat happy
Pai tot apesi pe gaina pana iti da oul dar asta doar la un anumit interval de timp. Daca doar acum ti-ai cumparat gaina poti sa apesi asa pe ea cum ti-am zis de vreo 3 ori parca si o sa iti apara oulbig grin.
Fundita!:*

Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| мαddยtรรα a răspuns:

La 6 ore

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Nu poate fi furata. dai click pe manusa(maro) cu care recoltezi si incepi sa dai click pe gaina pana face oul...laughingsi dupa dai click pe ouwinking

| ursuletumagic a răspuns:

Nu poate fi.happy

| Tedi_5070 a răspuns:

Buna
gaina nu poate fi furatastraight face
Paii dupa un timp trebuie sa iei oul de la gaina asa ca apesi pe gaina astepti sa iasa oul iar apoi dai clik pe ou:*
si gataa!
Fundabatting eyelashes?
blushing

| giulia_8691 explică:

O data la cat timp face ou?big grin