| Dinu_Rares_1998 a întrebat:

Buna,ma joc CS:GO am un cont main si unul secundar cu care joc cu codul.
Intrebarea este daca intru pe contul main fara cod dar am codul in pc, risc pe viitor sa iau ban de la anticheat, sau game ban?

Răspuns Câştigător
| une0r1 a răspuns:

Nu. AntiCheatul detectează doar ce a fost injectat in joc.

4 răspunsuri:
| davidgati1 a răspuns:

Dacă se activează codul vei primi VAC Permanent

| Dinu_Rares_1998 explică (pentru davidgati1):

Dar daca il am doar in pc si nu il activez si joc curat risc sa detecteze anticheat-ul codul in pc si sa iau ban?

| davidgati1 a răspuns (pentru Dinu_Rares_1998):

Nu iti iei ban daca nu il pornesti si joci curat

| une0r1 a răspuns (pentru davidgati1):

NU este adevarat, cu nici un cod nu vei lua ban instant, de o fi ele detectate, poti folosi orice cheat detectat fara a-ti lua ban sau de a creste semnificativ sansa de a lua VAC folosind un VAC BYPASSER.