| Trifan_Nicusor_1993 a întrebat:

Buna ma joc minecraft cu prietenul meu, cand acesta a instalat hamachi nu mai ave sunet. Vreau sa stiu:

Este de la hamachi?

Daca este de la hamachi de ce si si cum s-ar putea rezolva problema

Răspuns Câştigător
| Luiz_David_1905 a răspuns:

Buna am avut si eu aceata problema nu este de la Hamachi. As am patit si eu cand descarci programe noi in pc se pot produce erori la pluginuri [in cazul tau de la placa audio], spune-i prietenului tau ca poate sta fara griji, nu este problema de la Hamachi ci este vorba de spre o simpla eroare de pluginwinking Funda?