| Cosma0499 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema cu minecraft.
Am jucat minecraft toata ziua pe Hamachi cu un prieten.
Acum cand vreau sa il pornesc, pun numele si parola... dar m-i se blocheaza la LOGIN.
Ce pot face?
Am mai instalat minecraft dar fara folosstraight face

1 răspuns:
| comansorin a răspuns:

Nu minecraftul e de vina ci serverul hamachi are cateodata nesimtirea sa intre o data pe unele sv dupa aia iti da error sau poate ca nu ai sris tu ceva corect acolo dar totusi eu iti recomand sa nu mai folosesti hamachi si sa te joci pe multiplayer asa cum trebuie! uite intra pe mc.gamebox.ro sau sv.minecraft.romania.ro din asteawinking ok pa si sa nu uiti sa-mi dai fundita cda nu o sa mai iti raspunda nimeni la intrebarea asta ca e veche ok? bine deci nu uta fundita! happy