| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc stardoll si sunt la o misiune la stardoll " Mergi în StarBazar și cumpără 2 articole create în StarDesign ". am fost in starbazar si am cumparat 2 articole, dar nu stiu de ce nu merge. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Copila2016 a răspuns:

1. Reseteaza misiunea
2. Citeste CU atentie.
3. continua misiunile.

| gyfhtf a răspuns (pentru Copila2016):

Cum sa resetez misiunea?

3 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

A scuze: De ce nu îmi apare bifată o sarcină pe care știu sigur că am rezolvat-o?

Sarcinile trebuie îndeplinite în ordinea în care sunt afișate. Dacă, de exemplu, realizezi ceea ce ți cere la sarcina numărul 2, însă nu ai îndeplinit sarcina numărul 1, ceea ce ai făcut pentru sarcina numărul 2 nu poate fi luat în considerare.

| gyfhtf a răspuns (pentru Copila2016):

Multumesc. Am rezolvat