| D1aBl00 a întrebat:

ma numesc Cristi si ma intereaza un server privat de metin2 PVP fara hamachi, rate PVP, drop PVP etc... Ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| aby_6778 a răspuns:

Iti dau ew 3exemple 1.Hammer mt2:gasesti absolut tot ce vrei te dea lvl 90 si ceva dare e juda cara da lvl 127 si gasesti toate itm noi la magazin.2. Epic mt2 e la fel decat ca te da din prima lvl 127.3. Extreme mt2 are putin lag dar merge... Funda plzzz:->

2 răspunsuri:
| Dany4you a răspuns:

Incearca metin2 supreme, mt2 paradise.Au ratele foarte mari shigasesti iteme bune.

| D1aBl00 explică:

De hammer stiu deja, fara hammer.