| VreauAjutorPeMinecraft12 a întrebat:

Buna ma numesc Vlad am 7 ani si nu stiu cum se face un cont non-premium de minecraft.Va rog din toata inima, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Salut! Imi pare rau dar nu-ti poti face un cont non-premium, doar daca-l piratezi, iar TPU nu incurajeaza pirateria asa ca ma simt nevoit sa-ti recomand achizitionarea jocului. Acesta costa 19. 95EUR pe site-ul lor dar isi merita toti banii avand in vedere avantajele.

1 răspuns:
| VreauAjutorPeMinecraft12 explică:

Va rog raspunsuri sincere fara raspunsuri din alea la misto.Dau Funda!