| Andres_Florin_2000 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: Vreau sa imi cumpar un cont premium de minecraft dar nu stiu de unde? Va rog ma ajutati.

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

De pe minecraft.net... se cumpara foarte simplu, daca nu ai card poti sa tii-l cumperi cu paysafe de 100 de lei, citeste putin pe google despre paysafe daca nu stii ce inseamna. sau. cumperi http://www.altex.ro/minecraft-pc-online-game-code
si il poti activa pe minecraft.net,scrie acolo niste instructiuni... dar mai bine ti-l iei cu paysafe de pe minecraft.net, e si mai ieftin si mai sigur