| Catalinxxxx a întrebat:

ma poate ajuta cineva? La Fifa 07 joc pe nanager mode si cand ajung pe la jumatatea sezonului dupa ce termin un meci se blocheaza jocul, nu pot trece de meciul acela stie cineva care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Daca ai un savegame cu multi bani pentru managermode ala cauzeaza crashul jocului. Eu am patit la fel.

| nda a răspuns:

Incearca sa dai sim... daca nu merge inseamna ca ai ceva jucatori modificati sau ceva patchuri instalate care nu-s compatibile cu manager mode. probabil va trebui sa incepi de la capat.

| Catalinxxxx explică (pentru nda):

Nu merge am incercat si cu sim si dupa ce se termina meciu cand se incarca se opreste pe la 70%, am asteptat si nimic!