| icerose27 a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta sa nu imi mai apara eroarea asta: Network error! – A connection could not be made. Please check your network settings and adjust any proxy or firewall settings. cand vreau sa ma loghez pe TERA RISING ca mi-am tot resetat parola si tot nu merge ori cat am incercat.
Imi puteti spune ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Pai...deobicei a connection could not be madeetc... apare atunci cand ai probleme cu netul.Acum na, poate sa fie o problema la Tera Rising, un bug.O sa se rezolve mai devreme sau mai tarziu.O seara frumoasa!