| XxRoyalxX a întrebat:

Buna ma scuzati ca va deranjez cu o asemenea intrebare, dar nu merge sa descarc IMVU imi spune asta Error launching installer ce inseamna asta? Eu am mai avut dar l-am sters, si nu stiu ce sa fac acum ca sau schimbat mult epoate de asta dar va rog ajutati-ma va cerasta din tot sufletul va raman datoare: va dau orice ID, Parola ce vreti! Multumeschappy

1 răspuns:
| Shukala a răspuns:

Error launching installer inseamna:eroare la lansarea instalarii! Deci ori nu ai destul spatiu in calculator pentru a descarca IMVU, orijocul are virusi. Sper ca te-am ajutat!