| JammyBrooks a întrebat:

Dece nu pot sa instalez IMVU pe calculator?
Imi spune:
NINS ERROR
error launching installer
Dau funda la primul care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Verifica ca locatia pe hdd sa nu aiba diacritice sau semne speciale in calea catre fisier.

Path bun: d:\abcd\installer.exe
Path prost: d:\aăâbcd\installer.exe

Deasemenea, CATEGORIA. Atentie pe viitor.

| SoranaCs a răspuns:

Nu stiu! Deci ieri am incercat de 10or sa ii descarc si sal nstalez cand ajungea la sfarsit instalul se oprea! Si imi dadea eroare cred ca este din cauza ca a fost dezistalat o data din calculator, sau din cauza ca este probleme din auza siteului! Fundita?

| XHHHX a răspuns:

Inseamn ca ai placa video prea slaba sau daca mai ai dowloadat alte jocuri virusi teau invadat compiutaru si asa pur si simplu scuze schimbatil windwosul funda

| magdaliciii a răspuns:

Nu ai ales categoria potrivitalaughing