| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Buna mai am o intrebare legata de metin2 vreau sa mi fac king amcele necesare otel +9 dar nu stiu unde se afla seon-pyeong.ma puteti ajuta? multumesc raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Poi seon-pyong se afla la intrarea in v3 din valea sengryong dar iti dau un sfat nu neaparat trebuie as te duci la seon-pyong poti sa faci asta si cu otel magic il pui pe otelul +9 si il transformi in king 1 + otelul magic nu esuaza si daca esuaza iti ramane otelul +9 dar la seon daca esuaza iti pierzi si otelul +9 asa ca dupa parea mea cel mai bun este otelul magic daca te-am ajutat da-mi terog fundita

1 răspuns:
| Daniel_Berianu_1998 a răspuns:

Seon-pyeong se afla in Valea orcilor sau Nulla Valey(tot aceeiasi) ca sa vezi exact unde intra pe site-ul acesta
http://www.google.ro/......tp?/imgres