| GoooGle a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2. mi-am facut server privat happy si vreau sa stiu cum fac sa setez de la inceput nivelul de ex 30( cei care intra pentru prima oara primesc lv 30 din prima ) si sa primeasca un anumit nr de yang ( de ex 1kk )
Ma puteti ajuta? Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, acest lucru se face din navicat dar e destul de complicat sa-ti explic aici, pe youtube si pe google sunt o multime de tutoriale cu problema ta. E destul de usor(daca ai ceva cunostinte)ce e cert dintur-un video intelegi mai bine.
Astept Funda... O zi buna.

| chio97 a răspuns (pentru UnicornulFericit):

Imi poti da si mie linkul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu bag id chs.cont@yahoo.com

| chio97 a răspuns:

Gykuboom poti sa imi dai si mie un link cu tutorial?