| BeyonceFan a întrebat:

Mai demult aveam un joc pe calculator (cred ca era instalat pe Windows cand am primit calculatoul) cu doi dinozauri micuti (amandoi erau verzi parca) si stateau in josul paginii, Aveau intre ei ca un fel de masinarie (mica si ea) si unul invartea de o maneta si unul ii dadea drumul la o bila. Pe ecran erau mai multe bile colorate si ei cu bilele alea trebuiau sa faca toate bilele sa dispara. Si cu cat trecea mai mult timp, peretele tot cadea pana ajungea jos si daca ajungea jos pierdeai jocul. Si avea mai multe nivele si fiecare nivel avea fundalul diferit. Stie cineva cum se numeste? (si daca se poate, unde il pot juca sau downloada). Funda pentru un raspuns care chiar m- a ajutat!

1 răspuns:
| exTreaMVipEr a răspuns:

Stiu jocul si eu l-am avut il caut si eu dar nu il gasesc happy daca il gasesti ma anunti?