| anonim_4396 a întrebat:

Mai nou m-am lasat de Metin2 si joc 4story si ma intrebam daca stie cineva un hack macar speed hack sa mearga. Ma multumesc cu un simplu speed hack (hack de viteza) fara virusi. Va rog postati linkul de la hack sau id-urile de skype/messenger sa va contactez. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Seby_9945 a răspuns:

Te rog sa lasi pe altii sa raspunda inaintea ta daca nu ai un hack care il poti trimite sau linkul de la el pentru ca sunt unii care daca vad 1 sau 2 mesaje nu mai intra sa raspunda si intrebarea mea s-a dus.

| Diabolicul77 a răspuns:

Pff si eu joc mt2 ca m-am lasat de 4story avea nv 50 numai cu hackul il faceam dar din pacate mi la dat un venin si l-am sterscrying(daca ai jucat rodami mie contul care nu-ti mai trebuie) si daca vrei sa vb cu mine vezi ca te am in lista is Kanabys Ionutz