| andre1207 a întrebat:

Buna! Merge GTA v online pe laptop?
Specificatii: device name: DESKTOP F2K029N
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-6600U CPU @ 2. 60GHz 2.81 GHz installed RAM: 8. 00GB(7.88 GB USABLE)
System type: 64-bit operating sistem, x64-based-processor

LOCAL DISK: 236 GB

Răspuns Câştigător
| iMihai98 a răspuns:

Salut!
Uite un video cu detalii care te-ar putea ajuta https://www.youtube.com/watch?v=QptcHINIhsE, procesorul este unul putin mai slab decat ce ai tu, dar nu este mare diferenta, iar daca ai 30-40fps pe singleplayer cu setari slabe, pe online nu ai sansa sa treci de 20 fpsuri pe o sesiune cu cativa jucatori, asa ca daca vrei sa-ti achizitonezi gta 5 sau laptopul ala nu te sfatuiesti sa o faci.

3 răspunsuri:
| dragosirl a răspuns:

Nu ai placa video? nu prea o sa ti mearga, maxim 20 fps

| Robert12315 a răspuns:

Nu duce mai mult de 20/30 fps si alea cu chin. ai placa video? sau probabil e integrata.