| Patr1c1a990 a întrebat:

Buna,Metin cu hamachi inseamna ca e gratis fara sa platesti host? Daca DA, ma poate ajuta cineva sa fac un server de Metin..adica sincer eu nu stiu sa fac nimic vreau doar sa fiu Admin.happy daca e cineva disponibil sa'mi raspunda aici si add "sexy.girll99@yahoo.com"

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nimeni nu iti face un server de Metin2 gratis in ziua de astazi.

2 Cand faci un server de Metin2 cu hamachi pe calculatorul tau (nu platesti nimic).Iar un Host de Metin2 functioneaza 24/24 care platesti la firma de hosting sa fie deschis servarul.

3 Cel mai usor de a face un server de Metin2 este unul de tip hamachi, te poti uitat la cateva tutoriale si sa vezi ca nu-i asa greu cat pare.

4 Nu exista Admin in Metin2 poate in cs dar nu in Mt2.
Metin2 exista Staff:GA, SGM, GM, SGA.

5 Un server de Metin2 poti sa-l faci pe calculatorul tau dar de fiecare data cand pornesti servarul trebuie sa deschizi anumite programe pentru a intra in Metin2.