| Light7376 a întrebat:

Mi-am downloadat recent Railworks 3: Train Simulator 2012 Deluxe. L-am instalat, i-am facut orice mi-a cerut, iar cand sa-l deschid, imi apare o chestie cu START. Dau click pe ea se face imaginea neagra ca si cum ar porni apoi revine la normal...

7 răspunsuri:
| raulXXX a răspuns:

Mie mi-a aparut o eroare cand vreau sa-l pornesc imi cere acolo sa dau pe send error report sau pe don`t send...ce sa fac ca sa mi mearga

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Si eu am avut acceas problema dar... trebuie sa intri in BIOS si sa selectezi sa mearga mai repede procesorul si o sa iti mearga

| hamhamham33 a răspuns:

Da si eu l-am descarcat da mie imi spune sa ma loghez la stim...bun m-am logat dar tot acelasi lucru imi spune

| Aimar_Clau_1987 a răspuns:

Salut aceeasi problema o am si eu ca si tine.Ai reusit sa ii dai de capat?

| Light7376 explică (pentru Aimar_Clau_1987):

Da....am reusitbig grin Am gasit un alt executabil in alt folder, si s-a dovedit a fi cel bun big grin